пʼятниця, 27 листопада 2020 р.

               Кілька років поспіль в рамках Дня української писемності та мови учасники освітнього процесу Раденицького НВК (під керівн. учителя української мови та літератури Піхо Т.М.) беруть активну участь в інтернет-олімпіаді  з предмета. Цьогоріч  у VIII Всеукраїнській олімпіаді "На Урок" (Осінь 2020) з української мови та літератури з 22 учнів Диплом ІІ ступеня отримав 1 учень, Диплом ІІІ ступеня - 3 учні, сертифікати - 18 учнів.

              В олімпіаді з інформатики взяли участь 9 учнів з 8 класу. З них Диплом І ступеня отримав 1 учень, Диплом ІІІ ступеня - 2 учні, сертифікати - 6 учнів.


           26 листопада на базі Раденицького НВК відбулося онлайн-засідання вчителів мистецтва на тему «Творча діяльність на уроках музичного мистецтва, образотворчого мистецтва та мистецтва».

Учителями Демським Р.Д. та Миколаєвич М.В. проведено інтегрований виховний захід «Обірване життя… Обірвана струна…» з метою пошанування творчості Володимира Івасюка. Провідною ідеєю були нові підходи до вивчення життєвого і творчого шляху відомого українського композитора Володимира Івасюка, розширення уявлення про українську естрадну музику; формування національної свідомості, розвитку естетичних смаків та почуттів; виховання любові до українського слова, гордості за невичерпну скарбницю української культури.
Могутня ріка бере силу з маленьких джерел, так і наша культура збагачується за рахунок родинної історичної спадщини – української пісні. Пісня є наш духовний скарб, який єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співучого народу. Мовою пісні гортаємо сторінки творчості композитора і пісняра В. Івасюка, «співочого жайворонка рідної землі».
Володимир Івасюк як митець належить тепер не лише батькам, котрі народили, вивели його у широкий світ творчості, а й усьому суспільству, всьому українству у світі сущому, котре співає та співати буде невмирущі пісні композитора. І тому ми повинні знати всю правду про життя і смерть свого улюбленця - композитора Володимира Івасюка.
















четвер, 26 листопада 2020 р.

 З метою вшанування пам'яті жерт Голодомору 1932-1933 рр.,виховання в учнів поваги до історичного минулого,в Раденицькому НВК відбувся показовий захід "Не маємо права забути",під керівництвом вчителів Тимчишин М.В. і Галадий С.Я.

Учні читали вірші,спогади очевидців,переглянули відеоролик "Німа правда".

Тривожною була хвилина мовчання.

Голодомор 1932-1933 рр.-страшна трагедія в історії нашої держави,яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події,ми повинні знати і пам'ятати про них,тому що пам'ять-це нескінченна книга,в якій записано життя.






субота, 21 листопада 2020 р.

          Революція Гідності – це новий термін в історії України, який визначає політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію.

         З метою формування у школярів ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини, європейського вибору українців до Дня Гідності і Свободи восьмикласниками в Раденицькому НВК (класний керівник Миколаєвич М. В.) був  проведений урок мужності «Свободу не здолати…»










          З метою  піднесення престижу  української мови, популяризації її серед молоді; із дотриманням законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, учасники освітнього процесу 5-9 класів Раденицького НВК взяли участь у І етапах ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка та ХХІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика  (2020 р.).        



Учні 5-9 класів Раденицького НВК під керівництвом учителя української мови та літератури Піхо Т.М. взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Осінь - 2020». Олімпіада спрямована на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань та навичок. Кожен учень мав змогу переглянути свої відповіді, дізнатися, які з них були неправильними та ознайомитися із детальним поясненням до них.
Учасники отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів та сертифікати.
До участі в олімпіаді учні залучалися в рамках Дня української писемності та мови.













             9 листопада, у День української писемності та мови, усі бажаючі учасники освітнього процесу Раденицького НВК доєдналися до своєрідного #флешмобу – акції єднання навколо рідної мови, до написання ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності "ВИКЛИКИ КНИЖКОВОЇ ЕРИ"






четвер, 5 листопада 2020 р.

             Виховання  дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків недарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

У Раденицькому НВК (садочок) відбулася надзвичайно радісна для малечі подія. Розпочато спорудження дитячого ігрового майданчика. Про цей день не один рік мріяли не тільки діти, а й батьки та вихователі.

Сьогодні ми, працівники садочку, хочемо подякувати батькам, які надали кошти для придбання ігрових споруд, а також нашим меценатам, які першими відгукнулися на прохання допомогти. Це підприємці нашого села Стецула В, І. Хомік Р.М., Дебера А.С,  депутат Львівської обласної ради Буба Є.І.  На зібрані кошти було облаштовано огорожу майданчика, придбано столик з лавками та пісочниця. Також ми вдячні начальнику відділу ОКТМС  Чернезі В.Г. за гойдалки та матеріал для їх установлення. Щиро вдячні Пельц М.С. за виконану передвиборчу обіцянку:  ігровий комплекс з хатинки, ковзанки, гойдалок, пісочниці; депутату Мостиської ОТГ Пристацькому Р.М. за споруду у вигляді човника. До облаштування огорожі та встановлення споруд були залучені працівники школи та садочку.

Ігрова площадка буде ще доукомплектовуватися, і сподіваємося,  що скоро ми зможемо відкрити дитячий комплекс і порадуємо малечу.

                  Садочок, а тоді школа –

це майстерня, де формується думка

підростаючого покоління,

треба міцно тримати її в руках,

якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.